logo

 

SEVGİLİ ÇOCUKLAR BİLİYORSUNUZ MÜZİK EĞİTİMİNİZİN HAYATINIZDA KALICI OLMASI AMACIYLA SİZLERİ HAZIRLADIĞIMIZ , ÜLKEMİZDE VE DÜNYADA HATIRI SAYILIR BİR YERİ OLAN KRALİYET MÜZİK AKADEMİSİ SERTİFİKA SINAVLARININ  BİR KASIM DÖNEMİNİ DAHA GERİDE BIRAKTIK. VE SİZLERLE MART DÖNEMİ TEORİ, NİSAN MAYIS DÖNEMİ UYGULAMALI SINAVLARINA HAZIRLANMANIN HEYECANI İÇERİSİNDEYİZ. BİLDİĞİNİZ ÜZERE EĞİTİM YAŞAMIMIZA KATKISI OLAN BU SERTİFİKALARIN DIŞINDA BİZLERİ MÜZİKTE ,AMATÖR OLARAK ÇIKTIĞIMIZ BU YOLCULUKTA CİDDİ YÜKSEK SEVİYELERE GETİREN BU ÇALIŞMA SİSTEMİ İLE ZAMANIMIZI DAHA VERİMLİ KULLANIYORUZ.SİZLERİ GELECEKTE PİYANO İLE ÖĞRENCİLERİNE EŞLİK EDEBİLEN BİR ÖĞRETMEN, GİTAR ÇALABİLEN VE YA BESTE YAPABİLEN BİR MÜHENDİS, KEMAN ÇALABİLEN ,ÇOCUKLARINA ÖĞRETEBİLEN BİR DOKTOR OLARAK HAYAL EDİYORUZ VE HAYALLERİNİZE ADIM ATTIĞINIZ YOLLARDA  YANINIZDA DURUYORUZ.

%100 BAŞARI İLE GEÇEN 6 SEZONUN ARDINDAN İLK GÜNKÜ HEYECAN İLE SİZLERDEN BU GÜZEL BAŞARIYIDEVAM ETTİRMENİZİ BEKLİYORUZ.

ÖNÜMÜZDE YOĞUN FAKAT YİNE KEYİFLE GEÇECEK BİR DÖNEM VAR.

-BAŞVURULARI 1-31 ARALIK AYINDA YAPILACAK VE MART’IN İLK CUMARTESİSİ GERÇEKLEŞECEK ROYAL ACADEMY OF MUSİC  Grade 5 ve 6 teori sınavları,

-2 ADET TİME GÜZEL SANATLAR DENEME SINAVI  (JÜRİLİ)

-BAŞVURULARI 1 OCAK-13 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN ROYAL ACADEMY OF MUSİC UYGULAMALI  SINAVLARI

VE NİHAYETİNDE TÜM YIL BİRLİKTE VERDİĞİMİZ EMEKLERİN KARŞILIĞINI ALACAĞIMIZ KONSERLER DİZİMİZ VAR.

BU SÜREÇTE TİME GÜZELSANATLAR AİLESİ OLARAK HERHANGİ BİR EKSİĞİNİZİN VE ENDİŞENİZİN OLMAMASI İÇİN TÜM ÇALIŞAN VE ÖĞRETMENLERİMİZLE AYRINTILI TOPLANTILAR YAPIYOR ,SİZLERİ TAKİP EDİYOR  VE SİZLERE İLHAM VEREBİLMEK ADINA, ÜRETMEK İÇİN ÇALIŞIYOR OLACAĞIZ.

OKULUNUZ TİME GÜZELSANATLAR BÜNYESİNDE SİZLER İÇİN HAZIRLANMIŞ METDOLAR,ÇALIŞMALAR VE KİŞİYE ÖZEL KUİZLERLE BU SON HAZIRLIK DÖNEMİNİ KOLAYCA ATLATACAĞINIZDAN EMİNİM .

ŞİMDİDEN AZİM VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMALARI İÇİN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDER, SİZLERİ BİZE KAZANDIRAN VELİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDER ,

SANAT VE AYDINLIK DOLU GÜNLER DİLERİM

TİME GÜZELSANATLAR SOYAK ŞUBE MÜDÜRÜ

ABRSM Royal Academy of Music  bölüm BAŞKANI;

GÜLŞAH SARGIN