logo

Gülşah Sargın Kucpha

Profesyonel müzik eğitimine 1998 yılında Eskişehir Güzel Sanatlar Lisesinde başladı.Burada piyano, keman ana dal eğitiminin yanı sıra Orkestra ve Koro’da H. Sami Mumcu ve Gülsevin Erdoğan ile çalıştı.

2002 yılından okulundan birincilik ile mezun oldu ve aynı yıl Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi  Müzik Eğitmenliği Ana Bilim dalına derece ile kabul edildi. 2002 – 2006 yılları arasında Yıldız Aslanova ve Aydın Yavaş ile ana dal piyano ve akordeon  eğitimi aldı. Hasan Adıgüzelzade ile işitme, Armoni ve orkestra eğitimi, Atilla sağlam ve İsmail Bozkaya ile Müzik Tarihi, Müzik teorisi eğitimi aldı.

Aynı yıllarda orff atölye çalışmalarının yanı sıra 3 – 6 yaş grubu çocuklarla kreş ve okul öncesi eğitiminde tecrübe kazanan Gülşah Sargın, Kuzey Kafkasya müzikleri  düzenlemelerini icra ettiği ve dans müzikleri üzerine çalışmalar yaptığı projelerini hayata geçirdi. Time Güzel  Sanatlar kurum müdürlüğü görevini sürdürmekte olup, Royal Academy of Music sınavları bölüm başkanlığı görevine devam etmektedir.

Altuğ Coşkun

Gitar ve Bateri Öğretmeni

2005 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Ana Bilim Dalı Müzik Öğretmenliği Bölümü’ne giriş yaptı.
2002 yılından itibaren Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen gitaristlerinin kullandığı ve/veya hazırladığı metodlarla elektro, bas, klasik ve akustik gitar dersleri vermeye başladı. Daha sonra bu metodlardan derlediği stil ile öğrenci merkezli müzik eğitimini baz alarak çalışmaya karar verdi.

2007-2015 The Rorschach Audio ve İki isimli grupların albüm kayıt ve konser çalışmalarında klavye/piyano, Sıcak, SALT, İsmet Arıcı Project ve Sansür isimli grupların albüm kayıt ve konser çalışmalarında gitar çaldı. Halen Sıcak, Deha Özer Şenay, Erdal Bayrakoğlu ve Zelal Gökçe ile çalışmaktadır.

Bu gruplarla birçok kez sahne alarak müziğin akademik boyutunun dışına çıkıp, yaşadığı heyecanı ve tecrübeleri öğrencilerine yansıtarak onları motive edip, müzik hayatlarına renk katmayı amaçlamıştır.

2010- 2012 yılları arasında International School B. Çamlıca kampüsünde gitar, bateri (davul) ve orkestra eğitmenliği yaptı. 2011 yılından bu yana Time Sanat’la çalışmaktadır.

Aslı Erdoğan

Piyano ve Keman Öğretmeni

1982 yılında Bursa’da doğdu.
8 yaşında,Bursa Devlet Tiyatrosu’nun kurmuş olduğu Ali Cengiz Çelenk Çocuk Korosu’nun sınavını kazandı.Burada Prof.Atilla Sağlam yönetiminde korist olarak görev aldı.Aralarında Hikmet Şimşek’in de bulunduğu birçok televizyon ve konser programlarında yer aldı.
9 yaşında Bursa Devlet Senfoni Orkestrası baş keman sanatçısı olan Beyazıt Akhundov ile keman derslerine başladı.Lise eğitimine Bursa Güzel Sanatlar Lisesi’ni kazanarak devam eden Aslı Erdoğan,2001 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitim Fakültesi’nde eğitim hayatına devam etti.Burada Keman eğitimine Beyazıt Akhundov ile piyano eğitimine Lale Memedalieva ve armoni eğitimini Hasan Adıgüzelzade ile sürdürdü.
2006yılından bu yana İstanbul’daki bir çok kolej ve eğitim kurumunda müzik öğretmenliği olmak üzere keman,piyano konservatuar ve müzik eğitim fakülteleri giriş sınavlarına ilişkin çalışmalarına devam etmektedir.
2015 yılından beri Time Güzel Sanatlar Okulu bünyesinde keman,piyano,solfej ve konservatuar giriş sınavlarına hazırlık derslerinde görevine devam etmektedir.

Sertaç İtgin

Keman, Piyano ve Davul Eğitmeni

Profesyonel müzik eğitimine Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde başlayan Sertaç İTGİN 4 yıllık eğitimini burada tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitim Fakültesi’ni bitirmiştir.Keman ve piyano eğitiminin dışında bateri çalışmalarını sürdürmüş ve farklı tarzlarda, profesyonel anlamda birçok konserde performans sergilemiştir.Halen konser performanslarına devam etmektedir.Bir çok kurumda eğitmenliğin yanısıra Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde de keman ve piyano öğretmenliği yapmıştır.Time Güzel Sanatlar bünyesinde eğitmenliğe devam etmektedir.

Ekaterina Frolova

Bale ve Modern Dans Eğitmeni
Öğretmeni

SERTİFİKALARIM:
2009: Hip-Hop (eğitmen Jermaine Browne)
2010: Bellydance (eğitmen Natalia Becker)
2011: Port De Bras (eğitmenler Vladimir Sheznik – Julio Pieguez Papi )
2011: Aero New Style Hip-Hop Funky House (eğitmen Sasha Oshkin)
2014: Jazz,Modern (eğitmen Caitlin Gray)
IŞ TECRÜBE:
2004-2006 “Magic of the Ney” (dansçı)
2006-2006 “Anadolu Ateşi” (dansçı)
2006-2009 “Efes Kızları” (dansçı)
2009-2012 “Efes Kızları” (koreograf)
2011-2012 FMV Işık okulları
(Cumhuriyet bayramı ve 23Nisan gibi etkinliklerde koreograf ve dans öğretmenliği)
2012-2014 Istanbul Cocuk Tiyatro (ICT) (dansçi, oyuncu)
2012-2013 “My Dans” (zumba eğitmeni)
2014 Feld Entertainment “Disney Live” müzikaller (performer)
2014 NeoFit (pilates eğitmeni)
2015-2017 FMV okullari.
2016-2017 Yeteneksanat okulu(Çorlu) Fevzi Cakmak okulu (Çorlu)

Ezgi Yıldırım

Bale ve Modern Dans Eğitmeni

Dans hayatına 2003 yılında Samsun Tan Sağtürk-Tab Sanat Akademi bale okulunda Bale ve Latin Dansları ile başlayıp,daha sonra Modern Dans ve Jazz branşlarında eğitim hayatına devam etmiştir. Çeşitli festivallerde solist dansçı olarak yer almıştır. Genç yaşta çeşitli anaokullarını dans yarışmalarına hazırlamış ve dereceler elde etmiştir. Ankara Tab Sanat Akademi’de ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar’da profesyonel dans hayatını devam ettirmiştir.2015 yılı itibariyle Time Sanat bünyesinde Bale&Modern Dans öğretmenliği yapmaktadır.

Aslı Deniz

Bale Öğretmeni

1989 yılında İzmit’te doğdu. İlkokul, ortaöğretim ve lise eğitimini İzmit’te tamamladı. 1992 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Songür Bale Kursu’nda bale eğitimine başladı. 12 yıllık eğitimin ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen “Yüksek Devre Eğitmenlik Sertifikası” ve 11 yıllık eğitimin ardından da R.A.D. (Royal Academy Of Dancing) “Advanced 1” seviyesini tamamladı. Özel Songür Bale Kursu’nda bale eğitimi süresince “Nut Cracker”, “Sleeping Beauty” , “Legend of Love” , “Giselle” , ”Petrushka” , “Le Fille Mal Gardee” gibi birçok eserde kordo, “Coppelia” , ” Swan Lake”, ” Le Corsaire” , “Les Sylphides” ve “Don Quixote” eserlerinde ise başrolde sahne aldı.2006-2010 yılları arasında Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Dans Bölümü Modern Dans Ana Sanat Dalı’nda almış olduğu eğitimini okul üçüncüsü olarak tamamladı. Eğitim hayatı süresince “Ayrım”, “Duyuşlar”, “Anadolu”, “İnsomnia” ,”Mor De Amor”, “Yons” ve “Umut” gibi pek çok gösteride dans etti ve aralarında “İstanbul”, “Antalya”, “Mersin”, “İzmir” ve “Norveç- Porsgrunn” olmak üzere sayısız turne ve projede yer aldı. Ankara Devlet Tiyatrosu kadrosunda sözleşmeli olarak kırkın üzerinde sahne aldı. Aynı zamanda Konservatuar Çocuk Balesi , ADA Dans Topluluğu ve Hayal Sahnesi gibi yerlerde de bale ve modern dans eğitimi verdi.

2010-2012 yılları arasında Akol Akademi Sanat Merkezi’nde bale ve modern dans bölüm başkanlığının yanı sıra tiyatro bölümünde de koreograflık yaptı. 2012 yılında National Academy of Music Sofia Vagonova Methodu ve Pedogojik Formasyon eğitimini tamamladı. Aynı yıl içerisinde çocukların kuvvet ve esneklik gelişimlerinde daha fazla katkı sağlayabilmek adına pilates eğitimlerini tamamladı. 2010 yılından itibaren birçok dernek ve yurtlarda gönüllü eğitmenlik yapmaktadır. Halen aktif olarak bale, modern dans ve pilates eğitimi vermesinin yanında her yıl Özel Songür Bale Mezunlar Derneği adına önemli klasik bale eserlerinde sahne almaktadır.

Burak Uyanık

Tiyatro / Yaratıcı Drama Eğitmeni

İstanbul’da doğdu.Lise yıllarından itibaren müzik ile iç içe bir hayat yaşadı.Gitar,şan ve piano eğitimleri aldı. Üniversite yıllarında İstanbul Aydın Üniversitesi Koro Aydın Müzikal ekibini kurdu ve 3 yıl şefliğini yürüttü. Ekip ile birlikte Rus Konsolosluğu ” Kültür Festivali Özel Ödülü ” , Marmara Üniversitesi Kültür Festivali Başarı Plaketi, 1 kitap kap sosyal sorumluluk projesi ile Anadolu Kütüphaneleri , Sergei Vasilievich Rachmaninoff, Piano yarışması kapsamında Koro Aydın Müzikal şefi olarak davet edildi. Aldığı teklif ile Üsküdar Gençlik Akademisi Tiyatro eğitmenliği görevine getirildi.Burada kendi yazdığı ” Sen Olmasaydın ” isimli müzikal oyun 30 gösterim sürdü ve 15.000 kişiye sergilendi.Sonrasında kendi kurduğu ekibi Doğaçlama Atölyesi ile Kanal A, Tv Em , Delta Fm, Anadolunun Sesi Radyosu ve Karadenizin sesi radyosunda programlarda skeç, sunuculuk ve programcı görevini üstlendi. 2014 yılında Avcılar Belediyesi tarafından 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma özel Günü için yazıp, yönetip oynadığı ” Çanakkale’den Mektup Var ” isimli oyunu çok beğenildi ve bir çok kez farklı şehirlerde sergilendi.
6 ay boyunca cep tiyatrosunda kendi yazıp yönettiği aynı zamanda oynadığı ” İkilem ” isimli oyunla başlayan tiyatro macerası, büyük usta Haldun Dormen’den aldığı Müzikal tiyatro eğitimi ile sürdü.
Haldun Dormen tarafından yazılıp yönetilen Müzikallerden Selam oyununda yer aldı.
Türkiye Spastik çocuklar vakfına kendi yazıp oynadığı ve yönettiği tek kişilik oyunu ” Suç Makinesi ” prömiyer gelirini bağışlamış, oyun gelirini bağışlayan en genç sanatçı olmuştur.
2012 yılında ve 2015 yılında çıkardığı deneme ve şiir tarzında kitapları büyük ilgi gördü.Son kitabı ” defol gel ” seçkin kitapçılarda satışta bulunmaktadır.

Master eğitimine  Prof. Dr Mehmet Birkiye bölüm başkanlığında Tiyatro Yönetmenliği  alanında devam ertmekte aynı zamanda eğitmenlik,tiyatro ve atölye çalışmalarını sürdürmektedir.

Eğitimleri:

İ.A.Ü RADYO TV PROGRAMCILIĞI
İ.AÜ RADYO TV VE SİNEMA
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ CREATIVE DRAMA TRAINING
İ.A.Ü SAHNE SANATLARI TİYATRO BÖLÜMÜ DRAMA VE OYUNCULUK MASTER ( YÜKSEK LİSANS )
HALDUN DORMEN – MÜZİKAL TİYATRO EĞİTİM SERTİFİKASI
SERPİL GÜNSELİ – ŞAN, MÜZİKAL TİYATRO
İLKNUR YURTMAN – ŞAN, ÇOK SESLİ KORO ÇALIŞMALARI
CAN GÜMÜŞ – BLUES MÜZİK EĞİTİMİ
İNCİ ERTUĞRUL – DİKSİYON
SEÇİL ERUS – DİKSİYON
Doç. Dr. Radife Ongar – Senaryo Yazım Teknikleri

Deniz Elmas

Resim Öğretmeni

Eğitim Gördüğü Kurumlar:
2012 Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünden Mezun oldu.
2014 Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı.
2014 Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Resim-İş Öğretmenliği Yüksek Lisans
eğitimine başladı.
2015-2016 Özel Yeditepe İstek okulları ve Elit Cambridge Okullarında Görsel Sanatlar derslerine girmiştir. Şu anda Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesinde Öğretim Görevliliği yapmaktadır ve Time Güzel Sanatlar’da Resim Öğretmenliği yapmaktadır.
Kişisel Sergiler:
2014 Kişisel Resim Sergisi – Artpark Galeri/ANTALYA
Uygulamalı Sempozyumlar:
2013 Tasarım Sempozyumu“Görsel Anadolu Motiflerinin İletişim Dili Ve Çağdaş Türk
Resim Sanatında Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun Kalamış Yazmaları Tasarımı örneği
Hazırlayan: Yrd.Doç.Dr.Pınar YAZKAÇ – Sunum: Deniz ELMAS – Dumlupınar
Üniversitesi – Güzel Sanatlar Fakültesi – Kütahya
Workshoplar:
2013 Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı Etkinlikleri”-Sanat Asistanı-
Uluslararası Sanat Çalıştayı – ESKİŞEHİR
2014 “Art Suites Gallery 10. Uluslararası Workshop Çalışmaları” Sanatçı Bodrum MUĞLA
Yarışmalar:
1999 “Türkiye – Pakistan İlişkileri” adlı Resim Yarışması İl ve İlçe Birinciliği GİRESUN
2011 “Tema Vakfı” Resim Yarışması Sergileme ISPARTA
2011 “Mülteciler” Resim Yarışması Sergileme ANKARA
2012 “Kültürler Arası Resim Kampı” Resim yarışması sergileme DENİZLİ
Kabul Edildiği Misafir Sanatçı Programları:
2013 2. “Uluslararası İzmir Sanat Bienali” Kabul ve Katılım – 30 Nisan – 5 Mayıs İZMİR
2014 “Art Suites Gallery 10. Uluslararası Workshop Çalışmaları” Sanatçı- Bodrum/MUĞLA
Ortak Sergiler:
2011 “Seçki 1” Karma Resim Sergisi – Tepe Nautilus AVM – İSTANBUL
2011 “Karma Resim Sergisi – S.D.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi – ISPARTA
2011 “Tema Vakfı” Karma Resim Sergisi – ISPARTA
2011 “Mülteciler” Karma Resim Sergisi – ANKARA
2011 “Atatürk Portreleri” Karma Resim Sergisi – S.D.Ü. Tıp Fakültesi Sergi salonu – ISPARTA
2012 “Karma Resim Sergisi” S.D.Ü. GSF sergi salonu – ISPARTA
2012 “Mezuniyet Resim Sergisi” S.D.Ü GSF sergi salonu – ISPARTA
2012 Deneysel Sanat Atölyesi” Ütopya” sergisi “S.D.Ü GSF sergi salonu – ISPARTA
2012 “Kültürler Arası Resim Kampı” Resim yarışması (sergileme) -DENİZLİ
2013 “Nazım Hikmet’i Anma” Karma Sergi Çağdaş Sanatlar ve Kültür Merkezi – ANKARA
2013 “2. Uluslararası İzmir Sanat Bienali” Kabul ve Katılım – İZMİR
2013 “Sadece Sanata Tarafız” Karma Sergi Şirket-i Hayriye Sanat Galerisi – İSTANBUL
2013 “Şahin Özyüksel’i Anma” Karma Sergi Turgut Özakman Sanat Galerisi – ESKİŞEHİR

2010-2012 yılları arasında Akol Akademi Sanat Merkezi’nde bale ve modern dans bölüm başkanlığının yanı sıra tiyatro bölümünde de koreograflık yaptı. 2012 yılında National Academy of Music Sofia Vagonova Methodu ve Pedogojik Formasyon eğitimini tamamladı. Aynı yıl içerisinde çocukların kuvvet ve esneklik gelişimlerinde daha fazla katkı sağlayabilmek adına pilates eğitimlerini tamamladı. 2010 yılından itibaren birçok dernek ve yurtlarda gönüllü eğitmenlik yapmaktadır. Halen aktif olarak bale, modern dans ve pilates eğitimi vermesinin yanında her yıl Özel Songür Bale Mezunlar Derneği adına önemli klasik bale eserlerinde sahne almaktadır.

Doğuş Durgel

Gitar - Bas Gitar - Davul ve Piyano Öğretmeni

Profesyonel müzik hayatına 2002 yılında, ortaokulda konservatuvar eğitimi alarak başladı. Devlet çocuk korosunda korist olarak görev aldı. 11 yıl boyunca Prof. Ali Akbarov ve Prof. Aminbay Sapayev’den trompet ve piyano üzerine eğitimler aldı ve Balkan Senfoni Orkestrası’nda enstrumanist olarak görev yaptı.
2006 yılında aktif olarak gitar, bas gitar ve davul çalmaya başladı. 2012 yılında bas gitaristliğini yaptığı kendi müzik grubu olan “Eskici” isimli grupla Ossi Müzik etiketiyle albümü yayınlandı.
Ülkenin önde gelen stüdyolarında gitar, bas gitar, davul, piyano ve trompet dersleri verdi.
Akademik olarak müzik kariyerine devam etmesinin yanı sıra, kendi müzik gruplarıyla ve Yılmaz Kömürcü, Demet Sağıroğlu, Fatma Turgut, gibi isimlerle sahne aldı. Bu deneyimleriyle müziğin aktif ve sosyal hayattaki heyecanlı temposuna tanıklık etti ve sahne hayatının müzikal motivasyonundaki etkilerini deneyimledi.
Ülkenin ünlü orkestralarıyla beraber sahne alan ve önde gelen stüdyolarında özel öğretmenlik yapmış olan Doğuşcan Durgel şu anda Time Güzel Sanatlar bünyesinde eğitim vermektedir.

Bahar Baran

Keman Piyano ve Şan Eğitmeni

18.03.1990 yılında Van’da doğdu. Müziğe ilkokulda gitar çalarak başladı. 2004 yılında Van Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde keman ana dalında eğitim gördü. 2009 yılında İstanbul Pera Uluslararası Piyano Festivaline yarışmacı olarak katılarak teşekkür ve onur belgesi aldı. Yine aynı yıllarda Van Uzay Kültür Merkezinde keman, piyano, şan ve solfej öğretmenliği yaptıktan sonra 2008 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin müzik öğretmenliği bölümüne birincilikle girerek büyük başarı sağladı. Prof. Dr. Ali Alizade ile keman, Doç. Dr. Fuad Alizade ile piyano ve Doç. Dr. Serap Yükrük ile şan derslerine başladı. Yine bu yıllar arasında Boğaziçi Koro Festivali, Mersin Polifonik Korolar Şenliği’ne korist ve solist olarak katıldı. 2010-2013 yılları arasında Devlet Tiyatrolarında birçok oyunda vokalist, yardımcı oyuncu, keman ve piyano sanatçısı dallarında yer aldı. 2012-2014 yılları arasında Özel bir kolejde müzik öğretmenliğine başladı. Burada iki yıl çalıştıktan sonra 2014 yılında Özel bir Kültür Sanat ve Dans Merkezinde keman, piyano, şan ve solfej dersleri vererek öğrencileri Güzel Sanatlar Lise sınavlarına ve konservatuvarlara hazırladı. 2015 yılında İstanbul’a taşınarak bir yıl boyunca Özel bir kolejde koro öğretmenliği yaptı ve burada 200 kişilik koro kurarak birçok festivalde, yarışmada yer aldı. 4. SANSEV Uluslararası Koro Festivalinde ‘’ Koro Birlikteliğinde Başarı Ödülü ‘’ ve Doğalar arası Koro Festivalinde Birincilik ödülü alarak kuruma büyük başarı getirdi. Kariyer anlamında daha iyi işler yapabilmek adına 2016 yılında Time Güzel Sanatlarda ve Kayı Okullarında müzik öğretmenliği yapmaya başladı ve hala burada çalışmaya devam etmektedir.

Burak Ergenç

Elektro, Bas Gitar ve Davul Öğretmeni

1996 yılında gitar çalmaya klasik gitarla başladı. 1998 yılında Mustafa Dönmez ile 1 yıl boyunca temel gitar, temel armoni, rock ve blues stilleri üzerine çalıştı. 2002-2006 yılları arasında Stüdyo Hip-Hop (Kadıköy) bünyesinde elektro gitar dersleri verdi. 43. Antalya Altın Portakal Film Festivalinde müzik koordinatörlüğü görevini üstlendi. 2007-2008 yılları arasında Özel Üsküdar Sev İlköğretim Okulu’nda usta öğretici olarak elektro gitar dersleri verdi. Aynı yıllar arasında Özel Galatasaray İletişim Teknolojileri Müzik Bölümü Ses Düzenleri sertifika programını bitirdi. 1999 yılından bu yana birçok projede yer aldı ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki birçok mekanda canlı performanslar sergiledi ve halen sergilemekte.

1999 – 2001 Aircrash (cover projesi)
1999 – 2000 Cat’s Dream (etnik müzik projesi)
2002 – 2004 Foton (Selami Sevinç caz projesi)
2004 – 2007 Tolga Uzel Beşlisi (caz projesi)
2005 – 2007 Murat Taner (caz projesi)
2008 – 2009 Cenkhan Alkaya (Gülmeyi Dene albümü)
2006 – 2016 Mayday (cover projesi)
2014-2016 Telepotik ( Trip-hop, elektronik projesi)

15. Akbank Caz Festivali
2007 Doğaçlama Festivali
2014 Midtown Fest ( Portishead ön grup )

Kenan Erencan Altınsaban

Bateri Öğretmeni

Müziğe olan ilgisini ilkokul yıllarında babasının aldığı gitar ile keşfetti ve bunun ile beraber gitar eğitimi almaya başladı. Ortaokul yıllarında gitar çaldı. İçindeki ritim duygusunu fark ederek lise yıllarında profesyonel bateri eğitimleri almaya başladı. Sonrasında bir çok grup ile çeşitli mekanlarda sahne aldı. İlk profesyonel sahnesini müzik yarışması kapsamında Bostancı Gösteri Merkezinde sergiledi. Müzik kariyerini profesyonelleştirmek için üniversite yıllarında girdiği sınav ile Modern Müzik Akademisi Davul Bölümünü başarı bursu ile kazandı. Burada kendi alanlarında uzman kişilerden ( Davul, Temel Müzik Eğitimi, Armoni, Solfej, Ear Training ) ders almıştır. Bunun ile beraber birçok albüm kaydında çalmıştır. Birçok ünlü sanatçı ile çalışıp sahneler almaya devam etmiştir. Daha sonra profesyonel prova ve kayıt stüdyosunda çalışmıştır. Burada kayıt, aranje, prodüksiyon çalışmaları yapmıştır ve hala çalışmalarına devam etmektedir. Eğitmenlik kariyerine Time Güzel Sanatlarda gitar ve davul eğitimi vererek devam etmektedir.

Menekşe Cangi

Viyolonsel ve Piyano Öğretmeni

9 Temmuz 1991 yılında Yalova’da doğmuştur, ilk ve orta öğrenimini Yalova’da tamamlamıştır. Orta öğrenimine devam ederken ilk olarak müzik eğitimine Yalova Devlet Konservatuvarında başlamıştır. Konservatuvarda müziksel işitme okuma ve yazma derslerinin yanı sıra klasik gitar eğitimi de almıştır. Orta öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul’da Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini kazanmış burada 4 yıl boyunca piyano, çello, müziksel işitme okuma ve yazma, koro, orkestra eğitimlerini almıştır. İlk solo konserini İş Sanat merkezinde vermiştir. 4 yılın sonunda başarıyla lise eğitimini tamamlamış ve ardından 2011 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünü kazanmış burada da 4 yıl boyunca müzik eğitimine devam etmiştir eğitiminin yanı sıra yurt içinde ve yurt dışında okul koro ve orkestra konserlerine ve festivallerine katılmıştır. Üniversite eğitimini alırken bir yıllık staj eğitimini de Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2011-2012 yıllarında Bolero Dans ve Müzik evinde piyano ve çello eğitmenliği yapmıştır. 2013-2014 yıllarında Kartal Sanat Tiyatrosunda piyano ve çello eğitmenliği yapmıştır. 2015 – 2016 Eğitim Öğretim yılında İstek Vakfı Okullarında piyano ve çello öğretmenliği yapmıştır. Şu an Time Güzel Sanatlarda ve Kayı Okullarında piyano ve çello öğretmenliğine devam etmektedir.

Elvin Bayraktar

Keman ve Piyano Öğretmeni

Müziğe 10 yaşında keman eğitimi ile başlayan Elvin Bayraktar, 2007 yılında Kdz. Ereğli Erdemir Anadolu Güzel sanatlar Lisesine ikincilik ile girdi. Burada 4 sene piyano, keman ,orkestra ,müziksel işitme okuma ve yazma, şan, koro ve armoni dersleri aldı. Sonrasında liseyi ikincilik ile bitirip Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümüne girdi . Buradaki eğitimine devam ederken akordeon, genel müzik tarihi, orkestra, müzik toplulukları, korrepetisyon, güncel ve popüler müzik eğitimlerini aldı. Çeşitli orkestra ve korolarda yer alarak bireysel olarak da pek çok performans gösterdi. Aldığı formasyon derslerinin katkısıyla 2012 yılında öğretmenlik kariyerine başladı. Çeşitli kurumlarda farklı yaş gruplarıyla çalışarak piyano ve keman dersleri verdi. 2017 yılından itibaren Time Güzel Sanatlar okulunda keman ve piyano öğretmeni olarak devam etmektedir.

Cemre Hendem

Flüt Öğretmeni

İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladı. Flüt eğitimine 2008 yılında Moda Akademi’de başladı. Profesyonel müzik eğitimine 2010 yılında Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi’ni kazanarak devam etti. Burada 4 yıl boyunca flüt, piyano , solfej , koro ve orkestra eğitimlerini aldı. 2012 yılında Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde yapılmış olan Marsyas Güzel Sanatlar Liseleri arası flüt yarışmasında 3. oldu. 2013 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleşmiş olan Uluslararası Korolar Festivali’ne katılmış , burada koro şefi Mete Gökçe ile birlikte çalışmıştır. Yine 2013 yılında Ankara’da yapılan 18. Türkiye Polifonik Korolar Şenliği ve Mersin’de Nevit Kodallı Çoksesli Korolar Şenliği’ne katılmıştır. 2014 yılında Dinar’daki Marsyas Güzel Sanatlar Liseleri arası flüt yarışmasında jüri özel ödülü olarak flüt kazanmıştır. Sansev’in düzenlediği 2.İstanbul Çoksesli Korolar Festivali’ne 2014 yılında koro şefi Figen Bayraktar eşliğinde katılmıştır. Eskişehir Güzel Sanatlar Lisesi olarak entonasyon ödülü kazanmışlardır. Aynı yıl yetenek sınavından 100 puan alarak Yıldız Teknik Üniversitesi’ni kazanmıştır. 2015-2016 döneminde Yrd.Doç.Dr. Çiğdem Erken ile birlikte piyano derslerini sürdürmüştür. 2014 yılından itibaren flüt eğitimine Şebnem Uşen ile devam etmektedir. Okuldaki derecesinden dolayı 2 yıl üst üste Türk Eğitim Vakfı’ndan başarı ödülü kazanmıştır.