logo

Akademik programlarımız içeriğinde olup her öğrenci için bireysel olarak hazırlanan danışmanlık ve eğitim programıdır.

Hedefimiz öğrencilerimizin yeteneklerini keşfederken ve gelecekteki meslek hayatlarına dair hayal edip kararlar verirken onlara en doğru şekilde danışmanlık etmek ve onları doğru yerlere doğru şekilde yönlendirmektir.

Kurumumuz bünyesinde erken yaşlardan itibaren yönlendirip hazırladığımız öğrencilerimizin dışında her yıl fazlaca yetenek sinavlarina hazırlık programımıza başvuru olmaktadır. Bu programlara kayıt dönemleri çok önemlidir.
Time Guzelsanatlar ; sınav dönemi öncesi yaz döneminin gerekli alt yapıyı olusturmakta yeterli olamama nedeniyle öğrencilerini en geç bir once ki güz  döneminden programına  alır,  onları tanır ve kısa süre içerisinde gerekli ders programlarını bireysel olarak onlarla paylaşır.

Öğrencilerimizin hayatlarında bu önemli karar için ilk adımı atarken ne istediklerini biliyor olmaları kendilerini tanıyıp kesfetmeleri ve bu yolda yapılan yönlendirme verilen destek ayrica önemlidir. Hangi bölümde eğitim almak istediklerini belirleme sürecinde onların bundan sonraki yaşamında hayat tarzı olacak olan mesleklerini seçmede  yaptığımız danışmanlık programımızın temelini oluşturmaktadır. Dolayısıyla onları bu yoldaki her türlü denetimden haberdar etmek ve meslek hayatlarına atacakları bu adımda gerekli alt yapıyı kazandırmak öncelikli görevimizdir. Bu  durumda  kurumumuzca yapılan ölçme ve değerlendirme akabinde danışmanlık hizmetimiz dahilinde yönlendirilecek okullar, bölümleri ve sınav sistemleri saptandıktan sonra öğrencilerimiz için gerekli çalışma programı ve bu derslerin eğitimini verecek öğretmenlerimiz, yaş gruplarına göre uzmanlık alanları göz önünde bulundurularak tespit edilir, ders ve pratik programımızın belirlenmesiyle de sınava hazırlık programı başlamış olur.
Time Guzel Sanatlar ağırlıklı olarak klasik batı müziği konservatuvar lari, eğitim fakültesi müzik ve  resim öğretmenliği bölümleri  Guzelsanatlar fakülteleri resim ve  bircok bölümleri, Guzelsanatlar liseleri başta olmak üzere,  bircok ozel yetenek yarışmalarına,  yurt dışı sertifika programlarına öğrenci hazırlamış ve titiz çalışmaları sonucunda %100 başarıyı elde etmiştir.

Time Guzelsanatlar ailesi  sizler için en güncel bilgileri ve özlü deneyimlerini harmanlayan geleceğin sanatçı ve öğretmenlerinin karar ve hazırlık aşamasında yol gösterici olmaktan gurur ve mutluluk duyar