Sevgili çocuklar biliyorsunuz müzik eğitiminizin hayatınızda kalıcı olması amacıyla sizleri hazırladığımız , ülkemizde ve dünyada hatırı sayılır bir yeri olan kraliyet müzik akademisi sertifika sınavlarının  bir kasım dönemini daha geride bıraktık. Ve sizlerle mart dönemi teori, nisan mayıs dönemi uygulamalı sınavlarına hazırlanmanın heyecanı içerisindeyiz. Bildiğiniz üzere eğitim yaşamımıza katkısı olan bu sertifikaların dışında bizleri müzikte ,amatör olarak çıktığımız bu yolculukta ciddi yüksek seviyelere getiren bu çalışma sistemi ile zamanımızı daha verimli kullanıyoruz. Sizleri gelecekte piyano ile öğrencilerine eşlik edebilen bir öğretmen, gitar çalabilen ve ya beste yapabilen bir mühendis, keman çalabilen ,çocuklarına öğretebilen bir doktor olarak hayal ediyoruz ve hayallerinize adım attığınız yollarda  yanınızda duruyoruz.

%100 başarı ile geçen 6 sezonun ardından ilk günkü heyecan ile sizlerden bu güzel başarıyıdevam ettirmenizi bekliyoruz.

Önümüzde yoğun fakat yine keyifle geçecek bir dönem var.

  • Başvuruları 1-31 aralık ayında yapılacak ve mart’ın ilk cumartesisi gerçekleşecek royal academy of music  grade 5 ve 6 teori sınavları,
  • 2 adet time güzel sanatlar deneme sınavı  (jürili)
  • Başvuruları 1 ocak-13 şubat tarihleri arasında yapılacak olan royal academy of music uygulamalı  sınavları

Ve nihayetinde tüm yıl birlikte verdiğimiz emeklerin karşılığını alacağımız konserler dizimiz var.

Bu süreçte time güzelsanatlar ailesi olarak herhangi bir eksiğinizin ve endişenizin olmaması için tüm çalışan ve öğretmenlerimizle ayrıntılı toplantılar yapıyor ,sizleri takip ediyor  ve sizlere ilham verebilmek adına, üretmek için çalışıyor olacağız.

Okulunuz Time Güzel Sanatlar bünyesinde sizler için hazırlanmış metotlar, çalışmalar ve kişiye özel kuizlerle bu son hazırlık dönemini kolayca atlatacağınızdan eminim.

Şimdiden azim ve disiplinli çalışmaları için tüm öğrencilerimizi tebrik eder, sizleri bize kazandıran velilerimize teşekkür eder ,

Sanat ve aydınlık dolu günler dilerim.

ABRSM Royal Academy Of Music  Bölüm BAŞKANI;

GÜLŞAH SARGIN

HEMEN ARA BİLGİ AL