online-sanat-egitimi

NEDEN ONLINE EĞİTİM?

Dünya çapında yaşadığımız pandemi dönemi bizlere farklı deneyimler sunmuş, içinde bulunduğumuz teknoloji çağına daha hızlı bir entegre olma süreci yaşamamızı sağlamıştır. Tüm dünya ülkelerinin de katıldığı online eğitim süreci, bizler için artık sadece bir yoksunluk dönemi kurtarıcısı veya bir geçiş platformu olmaktan çıkmıştır.

Online eğitimlerimiz sayesinde artık Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde, evde sanat eğitimi almak isteyen herkes TIME GÜZEL SANATLAR ONLINE AKADEMİK DERS PROGRAM’ larına katılabilirler. Değişen zaman ve teknoloji dünyasında artık çoğu derslerin online platformlar ve teknolojik sistemler sayesinde gerçekleştirildiğini düşünürsek, bizler için bu adımın öncüsü olmak son derece gurur vericidir.

Gerçekleşecek online derslerimiz belirli bir akademik takvim üzerinden işler ve alanında son derece deneyimli öğretmenlerimizce hayata geçirilir. İster bateri, ister gitar, piyano, keman, çello, yan flüt, resim, bale ve dans gibi dünyada kabul görmüş çeşitli sanat dallarında kendinizi geliştirebilir, sınavlara hazırlanabilir, veya TIME GÜZEL SANATLAR ONLINE DERS SERTİFİKASI programına dahil olabilirsiniz. Bu program ile dünyanın her yerinde sanat eğitimlerine katılabilir, yapacağınız yurt dışı okul seçimleri için elinizde bulundurabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken TIME GÜZEL SANATLAR şubelerimizle iletişime geçmektir. Çalışma arkadaşlarımız sizlere en uygun gün ve saati belirleyip, söz konusu branşta sizlere eğitim verecek öğretmenimizle deneme dersi oluşturacaklardır. Daha sonrasında gerekli kayıt işlemlerini tamamlayacak ve sanat hayatınıza atacağınız adımlarda sizlere eşlik edeceklerdir.

Online eğitim sürecinde tüm eğitmenlerimiz gerekli teknolojik eğitimi alıyorlardır ve bunu hayata geçirirken tüm tecrübelerini öğrencileriyle paylaşıyorlardır. Bizim için söz konusu eğitimlerimizin en önemli amacı, evde kalan, evde bulunması gereken, veya bir sanat okulunun bulunmadığı şehirlerde yaşayan insanlara sanatı ulaştırmak ve dünyalarına sanat disiplinini dahil etmektir.
Time Güzel Sanatlar olarak biliyoruz ki sanatın şehri, ülkesi, coğrafyası olmaz. Bu sebeple nerede olursanız olun sanatın sizden uzak olduğunu düşünmeyin. Time Güzel Sanatlar olarak yanınızda, evinizde, ve her yerdeyiz!

Bale Dans Bölüm Koordinatörü
Ezgi Güleç Yıldırım

Time Güzel Sanatlar'da Online Eğitim Nasıl Yapılıyor?

Online eğitim nasıl yapılıyor ?

Online eğitimlerimiz zoom programı üzerinden sağlanıyor. Eğitime başlamadan önce öğrencimizle ücretsiz tanışma dersi yapıyoruz. Tanışma derslerimizin öncesinde program için Id ve şifre paylaşımı yapıyoruz. Bağlantı sağlandığında öğretmenimiz öğrenciyle tanışıyor ve öğrenci için hazırlamış olduğu özel programla denemesini gerçekleştiriyor. Bu deneme dersinde öğrencinin enstrüman uyumuna daha önce çalıyorsa seviyesine bakılıyor. 30 dakika süren ücretsiz deneme dersimiz sonrasında velimize yapılan ders ile ilgili bilgi aktarılıyor.

Dersler kaç gün kaç dakika sürüyor kaç kişi oluyor ?

Derslerimiz haftada 1 ders 50 dakika olarak öğrencimizle özel bire bir yapılmakta.

Öğretmenlerimiz deneyimli mi ?

Öğretmenlerimiz, ilgili üniversitelerin ana dallarından mezun olmuş, enstrümanlarında uzman ve yıllardır Time güzel sanatlar okulunda çalışmaktadırlar. Yaklaşık 1 yıldır okulumuz sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin her yerinden öğrencilerle online eğitim yapmakta. Sadece bir ekranlarla tüm Türkiye’ye ulaşabilen çok sayıda öğrenciye ders sağlayan bir kurumuz.

Öğrencim online eğitimle öğrenebilecek mi ?

Kesinlikle evet. Bu konuda içiniz çok rahat olsun çünkü bu deneyim ve başarıyla yapılan tanışma dersi sonrasında, sizlerde öğrencinizin evden öğrenebileceğini göreceksiniz. Hatta bununla sınırlı kalmıyoruz. Time güzel sanatlar okulu İngiltere merkezli olan Royal Academy ve Londan College müzik okullarının Türkiye sınav merkezidir. Öğrencilerimizi akademik olarakta hazırlamaktayız. Bu sınavlar kurumumuz sayesinde yapılmakta ve sertifikaları verilmektedir. Öğrencilerinizle hem hobi hem de akademik olarak dolu dolu bir eğitim sağlıyoruz.

Ders programı nasıl yapılmakta?

Ders programı öğrencimizin uygun olduğu gün ve saatte ayarlanmaktadır. Seçeceğiniz gün ve saat tamamen öğrenciniz için ayrılır ve o saatte öğrencinize özel bir programla öğretmenimiz dersi gerçekleştirir.
Bilgi almak istediğiniz veya sormak istediğiniz her konu için Time Güzelsanatlar şubelerimizi arayarak danışman arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARA BİLGİ AL